Jak se připravit na fotografování02

V našem ateliéru máme pro focení připraveny různé rekvizity, kloboučky, boa, šály, šátky, kravaty, vějíře, šperky, plyšáky, oblečení, boty, klobouky, čepice ... a spoustu dalších věcí.
Každá žena či muž, který jde na focení má ve své skříni tzv. šperky v oblečení. Proto doporučujeme nespoléhat se pouze na vybavení ateliéru, ale připravit si věci na focení sebou. Doporučujeme projít vaši šatní skříň a vybrat si, v čem se budete chtít fotit vzhledem k výběru stylu focení, tj. nutné předem promyslet.

Jaké oblečení si připravit:

  1.    Oblečení, ve kterém se budete chtít fotit, ...

 

 

Neupravené fotografie - proč je neposkytuji ? Pred po

Záleží mi na kvalitě fotografií, PROTO FOTÍM DO RAW! RAW dostane z fotoaparátu maximum! Plnohodnotný výstup a kvalitnější fotografie než automatické náhledy tvořené automaticky fotoaparátem.

Neupravená surová data je základ pro vyvolání fotografie. Je to nedokončený produkt, který musí projít tzv. postprodukcí čili změnami (vyvážení bílé, sytost barev, kontrast fotografie, ostrost obrazu, rozlišení fotografie, obrazový formát fotografie, použitý barevný prostor, speciální efekty), aby mohl zákazník dostat hotové fotografie.

Neupraveným (nevyvolaným) fotografiím se říká RAW (RAW v překladu syrový). ...

Jak se připravit na těhotenské focení ?tehu7

 

Každá žena v krásném období těhotenství má bříško jindy. Z tohoto důvodu je ideální pro těhotenské fotografie většinou cca 30. – 35. Týden, tak abyste bříško neměla malé ani velké. Důležité je, abyste nebyla zavodněná a cítila se dobře, správné načasování nechte na vlastní intuici.

 

 

Jaké oblečení si vzít na těhotenské focení ?tehu8

 

Základní rady - jaké oblečení si připravit:

  1. Zvolte přiléhavé oblečení, popřípadě i volné oblečení, nejrůznější tuniky, trička, ale i kožené bundičky (i když je nezapnete)
  2. Můžete si vzít i rifle (klidně částečně pod pupíkem rozepnuté), které jste nosila před těhotenstvím, pokud je natáhnete, mohou se nechat porozepnuté, aby vyniklo bříško
  3. Nemusíte se ...