Fotograf Karel

Fotograf Karel

Dlouholetá praxe ateliérové tvorby, reportážní fotografie a tématické aranžované fotografie. Projděte si mé portfolio a těším se na Vaší objednávku focení...

Jitka -  Make-up & Hair

Jitka - Make-up & Hair

Více jak dvanáct let praxe v oboru vizážistiky a hair stylingu. Mistryně v make-upu ČR 2014, 2. místo Hair crusader 2017 Neodolatelný make-up a účes? jsem tu pro Vás. Neváhejte a pište ...

Experimentální FotoAteliér Image-club

Experimentální FotoAteliér Image-club

Slezská 1345/48, Praha 2 Královské Vinohrady

Vždy fotíme ve dvou.

Fotograf Karel Stanislav Labuť a vizážistka – hairstylistka Jitka Zajptová

Společně tvoříme silný tým pro realizaci Vašich nápadů, představ a projektů.

CO A JAK FOTÍME

Fotografování je pro nás zábava, a proto chceme, abyste si focení také užily. vždy se snažíme, aby focení pro Vás bylo příjemným a zajímavým zážitkem. Už při rezervaci termínu s Vámi zkonzultujeme Vaši představu a téma, na které budeme fotit a jaké fotografie si představujete. Předběžně se dohodneme, jaký si vezmete oděv, obuv, doplňky a jaké rekvizity připravíme my. Doporučujeme, abyste si s sebou zabalili více variant oblečení a doplňků.

 

FOTOMAKE-UP A ASISTENTKA PŘI FOTOGRAFOVÁNÍ

Podle stylu focení zvolíme buď přirozený make-up nebo postupně během focení přidáme na intenzitě či extravaganci. Nebojte se fotomake-upu! Při práci se zábleskovými světly je potřeba speciální líčení i zakrytí drobných nedokonalostí pleti, které čočka fotoaparátu vidí. Pány alespoň přepudrujeme, aby se v záři reflektorů neleskli.

 

CO SI ODNESETE

Vybrané a upravené fotografie Vám předáme v elektronické i tištěné podobě. Běžná dodací lhůta je přibližně do týdne.

Pokud budete chtít již upravené fotografie dále zpracovat, postaráme se o to. Necháme je vytisknout, zarámujeme, vyrobíme foto-obraz na plátně, fotoknihu, kalendář, fotku v životní velikosti vytiskneme na fototapetu. Pokud máte další nápad na co Vaše fotografie vytisknout, pokusíme se Vám Vaše přání splnit.

Vytvoříme tak něco nového a jedinečného ve spolupráci s Vámi.

 

POSTPRODUKCE

Nezbytnou součástí fotografií je postprodukce. Z mnoha jedinečných záběrů, které vzniknou během focení, si v klidu domova vyberete ty, které se Vám budou líbit nejvíce a budou určené k finální úpravě. Už při focení se snažíme dosáhnout vždy nekvalitnějších výsledků. Přesto je potřeba drobných retuší (nedokonalosti pleti, úprava jasu a kontrastu, ořez kompozice). Vybrané fotografie Vám na přání můžeme převést do černobílé barvy nebo sépiového tónování. Abychom předali jen profesionální výstupy, neposkytujeme všechny neupravené fotky.